3/12/25 Sinds begin november is de tussenupdate beschikbaar van GstarCAD 2026, genaamd SP1 (service pack 1). De fabrikant meldt het volgende:
-
- Snelheidsverbeteringen
- Het in 3D verplaatsen, spiegelen, roteren en kopiëren in complexe 3D-modellen is met meer dan 100% verbeterd en het ongedaan maken (undo) en opnieuw uitvoeren (redo) is tot 5x zo snel.
- LISP-optimalisatie: SSGET is 5x zo snel.
- Sorteren van lagen en lijsten is 2x zo snel.
- Vernieuwen van de opdrachtregel: het tekenen van lijnen door het plakken van grote sets coördinaten is ruim 15x zo snel.
- Arceren is 4 tot 5x zo snel bij het berekenen van grote arceergebieden.
- Nieuwe en verbeterde functies
- Automatisch wisselen van invoermethode: schakelt automatisch tussen Engelse invoer voor opdrachten en de huidige invoertaal voor tekstinvoer, waardoor het niet meer nodig is om handmatig van invoermethode te wisselen.
- Slim kopiëren en plakken tussen applicaties (COPYCLIP): intelligent bijsnijden en aanpasbare plakinstellingen (bereik, kleur, opmaak). Ondersteunt DWG-, WMF- en rasterformaten.
- Interfaceverbeteringen: tabbladen voor arceringen en een verbeterde afbeeldingseditor.
- Nieuwe tools voor middellijn en middelpunt, CENTERLINE en CENTERMARK, met instelbare systeemvariabelen voor grootte, tussenruimte en laagbeheer. Momenteel zijn ze standaard uitgeschakeld, maar ze kunnen worden ingeschakeld in de App Manager in GstarCAD2026 SP1. Ze zijn ook compatibel met AutoCAD.
- Snelheidsverbeteringen
Download de laatste versie via onze webshop. Downloaden van de website van GstarCAD lijkt nog steeds fout te gaat als u inlogt vanuit de EU. Hieraan wordt gewerkt.